Kod Adı: Olympus

  IMDb6.4
  Kod Adı: Olympus
  Alternatif Adı :
  Olympus Has Fallen
  Vizyon Tarihi :
  10 Mayıs 2013
  Eklenme :
  10 Ekim 2013
  Toplam İzlenme :
  74
  Tür :
  2013 Türkçe Dublaj Gerilim Aksiyon
  Süre :
  2s 0dk
  Etiketler :
  koğuş akademisi kod adı olympus türkçe dublaj izle vizyondaki filmler kod adı: olympus imdb kod adı: olympus fragman olympus has fallen hızlı ve öfkeli 6 kod adı olympus full izle
  Favori :
  0
  • Mike Banning, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajandır. Bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda trajik bir kaza meydana gelir. Banning'in tek bir simi kurtarma şansı vardır, o da tercihini eşini feda ederek Başkan'dan yana kullanır. Olay sonrası büroda herkes doğru yaptığını söyleyerek Mike'ı desteklese de saha görevinden alınarak masa başı bir işe atanır. Fakat ABD'yi hiç hesapta olmayan büyük bir saldırı beklemektedir. İçeriden köstebeklerin yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray büyük bir saldırıya ve ihanete uğrar. Başkan teröristlerce esir alınmıştır ve Pentagon'un eli kolu bağlıdır. Bu olağanüstü koşullar altında tek çareleri Mike'ın cesur ve kahramanca giriştiği kurtarma operasyonuna bağlıdır.
   Yönetmenliğini King Arthur, Tears of the Sun ve Training Day gibi aksiyon filmlerinden tanıdığımız Antoine Fuqua'ın üstlendiği filmin senaryosu ise ilk yapımlarına imza atan Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt ikilisine ait. Filmin başrolünde Gerard Butler yer alırken kadroda kendisine Aaron Eckhart, Ashley Judd ve Morgan Freeman eşlik ediyor.

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  3 x 4 = ?