Beyaz Saray Düştü

  IMDb6.3
  Beyaz Saray Düştü
  Alternatif Adı :
  White House Down
  Vizyon Tarihi :
  12 Temmuz 2013
  Eklenme :
  16 Ekim 2013
  Toplam İzlenme :
  55
  Tür :
  Aksiyon Dram Gerilim Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj 2013
  Süre :
  2s 12dk
  Etiketler :
  beyaz saray düştü izle beyaz saray düştü full izle White House Down filmini izl White House Down türkçe dublaj izle White House Down türkçe altyazılı izle
  Favori :
  0
  • Büyük ölçüde kızını etkilemek amacıyla gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı isteyen John Cale, Başkan James Sawyer'ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. Ancak ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt olumsuz olur. Olumsuz haberi kızına vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray'a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray'ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının hayatı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale'in ellerindedir!
   Independence Day, The Day After Tomorrow ve 2012 gibi yüksek bütçeli filmlere imza atan Alman yönetmen Roland Emmerich'in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Zodiac ve TheAmazing Spider-Man filmlerinin senaryolarını yazan James Vanderbilt'e emanet. Başrollerinde ise son dönemin parlayan yeteneklerinden Channing Tatum, Jamie Foxx ve Maggie Gyllenhaal bulunuyor.

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  7 / 1 = ?